محصول Pedal Box

درباره محصول Pedal Box
کمپانی های بزرگ تولید خودرو در جهان به صورت هماهنگ تنظیمات حساسیت حسگر پدال گاز  خودروهای تولیدی را در حالت متوسط قرار می دهند و به همین دلیل در شروع حرکت انواع خودرو ها با گیربکس های دستی و اتوماتیک حتی در خودروهای اسپرت و قوی تاخیری از زمان فشردن پدال گاز تا حرکت وجود دارد.

PedalBox با از بین بردن این تاخیر بدون هیچگونه تغییری در سیستم موتور و نرم افزار کنترل خودرو تا 65 درصد شتاب حرکت اولیه اتومبیل شما را افزایش داده و باعث لذت رانندگی حتی در شهرهای شلوغ می شود .

این سیستم هنگام تعویض دنده 3 و 4 تاخیر  را تقریبا به صفر می رساند و با قابلیت انتخاب نوع حرکت امکان کم کردن مصرف سوخت خودرو  در حالت ECO را دارد .

ادغام فن آوری و صنعت عظیم آلمان محصولی را به وجود آورده که با برنامه ریزی جداگانه برای هر سیستم خودرو ، شما با اطمینان از عملکرد و کیفیت آن رانندگی را به نحو دیگری تجربه نمایید .

Pedalbox قابل نصب بر روی انواع خودروهای تولیدی کمپانی های مرسدس بنز ، ب ام دبلیو ، آئودی، پورشه ، مازاراتی ، جگوار ، تویوتا ، مزدا ، نیسان ، هیوندای ، کیا ، رنو ، پژو ، سانگ یانگ و ... می باشد
Image
امکانات
فن آوری نسل سوم مناسب برای تمامی اتومبیل های مدرن ، ون ها ، کامیون ها با موتورهای بنزینی و دیزلی  ( مکشی و توربو ) که دارای گیربکس دستی و اتوماتیک هستند .
 حذف تاخیر ارسال سیگنال گاز از شروع حرکت.
سبقت سریعتر در تمامی دنده های گیربکس 

بهبود مصرف سوخت خودرو در حالت شهر - ECO

دارای سه وضعیت Sport - Sport+ - eco که هر یک با شش سطح مختلف و در مجموع 21 حالت متفاوت در رانندگی برای شما مقدور می سازد.

برنامه ریزی متفاوت و جداگانه برای هر نوع خودرو 

نصب سریع و آسان 

تکنولوژی، کیفیت و ساخت صد در صد آلمان 

استفاده از مواد اولیه با بالاترین کیفیت و تحمل دمای بالا
استاندارد و کیفیت
کلیه محصولات DTE دارای کیفیت ( سازگاری مغناطیسی ) -  EC مطابق دستور العمل 89/336 

دارای استاندارد EMC یا Electro Magnetic Compatibility

دارای تایید اتحادیه اروپا CE

دارای گواهی نامه کیفیت Iso9001  از سازمان TÜV

دارای گواهی نامه VDAT تضمین کیفیت برای مصرف کنندگان
Image